[Přeskočit k obsahu]

CZ  EN  DE 

facebook google+ linkedin rss

Masáže

 

Masáže jako relaxace i posílení zdraví

Masáže jsou nejstarším léčebným prostředkem, který se užívá k odstranění bolesti, navození dobré nálady a k zotavení svalstva již po celá tisíciletí. Masáže tedy představují vhodné obohacení péče o celé lidské tělo a jeho zdraví a také kondici. Pokud Vás například trápí bolesti nohou, nebo zad, mohou Vám masáže pomoci! V dnešní uspěchané době plné stresu a nervozity jsou masáže perfektní součástí relaxace. Masáže jsou navíc velmi prospěšné a přinášejí mnoho příznivých účinků pro naše tělo.

 

Aroma masáž

Nechte se unášet vůní a příjemnou masáží, při které dochází k harmonizaci duše a těla. Čeká vás pocit absolutního uvolnění a slastné relaxace. Výběr vůně pro aroma masáž, vychází individuálně s momentálního naladění a potřeb klienta. Co třeba vanilka, skořice, zelený čaj, levandule……..

 

Healing

Metoda léčení, jejíž základ je postaven na práci Barbary Brennan, která v sobě snoubí jasné myšlení fyzika s talentem nadaného léčitele. Čeká Vás harmonizace hlavních čaker, nabíjení a čištění aury, rozpoznání a rozpuštění vlastních energetických bloků. Je určen všem lidem, hledajících štěstí, zdraví a plné prožití života.

 

Healing + aroma masáž

Harmonizace hlavních čaker spojená vůní a jemnou masáží. Naše fyzické tělo existuje uvnitř většího „těla“ – lidského energetického pole neboli aury. Toto energetické pole je nástrojem, který nám slouží k vnímání reality včetně zdraví a nemoci, a skrze něj dochází také k procesu léčení. Toto energetické pole, jehož existenci potvrdila věda teprve nedávno, ale které bylo odedávna známo léčitelům a mystikům, je výchozím bodem pro každé léčení. V něm mají své místo nejsilnější a nejhlubší lidské vztahy, zde můžeme předvídat i léčit všechny poruchy jak somatické, tak i psychické. Budete odcházet zklidněni, uvolněni a s lepším pocitem ze sebe sama.

 

Hot stones – masáž lávovými kameny

Dopřejte si luxusní záležitost - zahřejeme Vám celé tělo, uvolníme svaly, probudíme krevní oběh, zlepšíme průtok energie v drahách, navrátíme Vám pocit sebevědomí a krásy... Budete se cítit nádherně, je to jedna z nejpříjemnějších masáží. Jako po každé masáži i po této Vás přikryjeme a necháme chvíli odpočinout. Léčivá síla kamenů dlouhou dobu zůstává v těle, teplo cítíte i několik dnů po masáži a proto vřele doporučujeme dopřát si masáž v chladných dnech.

 

Čokoládová masáž

Exklusivní procedura pro náročné klienty. Při čokoládové masáži budete unášeni čokoládovou vůní s nádechem mandlového oleje do stavu nekonečného uvolnění. Před masáží se provádí peeling mořskou solí s čokoládou. Na tělo se nanáší 100% čokoláda rozpuštěná v teplém mandlovém oleji a provádí se relaxační masáž celého těla. Po masáži se klient zabalí do folie a následuje odpočinek v čokoládovém Zábalu. Během procedury můžete mlsat čokoládové pralinky z naší výroby. Po proceduře budete překvapeni z jemné a vysoce hydratované pokožky, provoněné čokoládou. Čokoláda působí jako antioxidant a dodává pokožce vysokou hydrataci.  Nechte se rozmazlovat luxusním zážitkem.

 

 

Baňkování + skořicový zábal

Pomocí baněk se provádí masáž problémových partií s následným skořicovým zábalem. Tato procedura je ideální v boji s celulitidou, v kombinaci se cvičením k redukci podkožního tuku.

 

 

 

Ceník masáží Hotelu Kokořín

 

AROMA MASÁŽ -  záda + šíje

30 minut

600 Kč

AROMA MASÁŽ – celé tělo

60 minut

950 Kč

HEALING

60 minut

800 Kč

HEALING + AROMA MASÁŽ

60 minut

1000 Kč

RELAXAČNĚ SPORTOVNÍ MASÁŽ

záda + šíje

30 minut

500 Kč

RELAXAČNĚ SPORTOVNÍ MASÁŽ celé tělo

60 minut

950 Kč

HOT STONES – MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY – Záda + šíje

30 minut

650 Kč

HOT STONES – MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY – celé tělo

60 minut

1 150 Kč

ČOKOLÁDOVÁ MASÁŽ – celé tělo

90minut

1750 Kč

BAŇKOVÁNÍ + SKOŘICOVÝ ZÁBAL

40 minut

750 Kč

     

© 2011–2018 kokorin.info   Ochrana osobních údajů