[Přeskočit k obsahu]

CZ  EN  DE 

facebook google+ linkedin rss

Masáže

 

Nyní v naší speciální nabídce:


Citrusové osvěžení – 75min / 1 200 Kč
- Peeling obličeje a chodidel Mojito
- Pleťová maska
- Pleťová květinová voda lemon tea tree
- Masáž nohou zepředu, dekoltu a obličejem olejem Mojito

 

Levandulový sen – 75 min/ 1 200 Kč
- Peeling obličeje
- Pleťová maska
- Pleťová květinová voda levandule
- Masáž nohou zepředu, rukou, dekoltu a obličeje olejem Levandule

 

Druh masáže

délka masáže

Prodejní cena

AROMA - záda + šíje

30 min.

750 Kč

AROMA - celková

60 min.

1 150 Kč

MASÁŽ BAMBUSOVÝMI TYČEMI

60 min.

1.150 Kč

ANTICELULITIDNÍ MASÁŽ NOHOU SE ZÁBALEM

60 min.

1.250 Kč

RELAXAČNĚ SPORTOVNÍ - záda + šíje

30 min.

600 Kč

RELAXAČNĚ SPORTOVNÍ - celková

60 min.

950 Kč

HOT STONES - celková

60 min.

1.150 Kč

KLASICKÁ ŠVÉDSKÁ A RELAXAČNÍ MASÁŽ

60 min.

1.150 Kč

ČOKOLÁDOVÁ - celková

60 min.

1.750 Kč

BAŇKOVÁNÍ + SKOŘICOVÝ ZÁBAL

40 min.

750 Kč

BREUSSOVA MASÁŽ

40 min.

850 Kč

 

Masáže jako relaxace i posílení zdraví

Masáže jsou nejstarším léčebným prostředkem, který se užívá k odstranění bolesti, navození dobré nálady a k zotavení svalstva již po celá tisíciletí. Masáže tedy představují vhodné obohacení péče o celé lidské tělo a jeho zdraví a také kondici. Pokud Vás například trápí bolesti nohou, nebo zad, mohou Vám masáže pomoci! V dnešní uspěchané době plné stresu a nervozity jsou masáže perfektní součástí relaxace. Masáže jsou navíc velmi prospěšné a přinášejí mnoho příznivých účinků pro naše tělo.

 

Aroma masáž

Nechte se unášet vůní a příjemnou masáží, při které dochází k harmonizaci duše a těla. Čeká vás pocit absolutního uvolnění a slastné relaxace. Výběr vůně pro aroma masáž, vychází individuálně s momentálního naladění a potřeb klienta. Co třeba vanilka, skořice, zelený čaj, levandule……..

 

Hot stones – masáž lávovými kameny

Dopřejte si luxusní záležitost - zahřejeme Vám celé tělo, uvolníme svaly, probudíme krevní oběh, zlepšíme průtok energie v drahách, navrátíme Vám pocit sebevědomí a krásy... Budete se cítit nádherně, je to jedna z nejpříjemnějších masáží. Jako po každé masáži i po této Vás přikryjeme a necháme chvíli odpočinout. Léčivá síla kamenů dlouhou dobu zůstává v těle, teplo cítíte i několik dnů po masáži a proto vřele doporučujeme dopřát si masáž v chladných dnech.

 

Čokoládová masáž

Exklusivní procedura pro náročné klienty. Při čokoládové masáži budete unášeni čokoládovou vůní s nádechem mandlového oleje do stavu nekonečného uvolnění. Před masáží se provádí peeling mořskou solí s čokoládou. Na tělo se nanáší 100% čokoláda rozpuštěná v teplém mandlovém oleji a provádí se relaxační masáž celého těla. Po masáži se klient zabalí do folie a následuje odpočinek v čokoládovém Zábalu. Během procedury můžete mlsat čokoládové pralinky z naší výroby. Po proceduře budete překvapeni z jemné a vysoce hydratované pokožky, provoněné čokoládou. Čokoláda působí jako antioxidant a dodává pokožce vysokou hydrataci.  Nechte se rozmazlovat luxusním zážitkem.

 

 

Baňkování + skořicový zábal

Pomocí baněk se provádí masáž problémových partií s následným skořicovým zábalem. Tato procedura je ideální v boji s celulitidou, v kombinaci se cvičením k redukci podkožního tuku.

© 2011–2018 kokorin.info   Ochrana osobních údajů